Sayfa Başı

EVDE BAKIM HİZMETLERİ

Ne Zaman Hastaneye Geliriz?
 

Hastanemiz TRT Haber'de

İşitme Engelli Hastalarımızı İşaret Dili ile Karşılayacağız

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'nde, işitme engelli vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek Hastane çalışanlarına işaret dili eğitimi verildi. 
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği, sos-yal sorumluluk projesi kapsamında engelli bireylere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla işaret dili eğitimi düzenledi. İki grup halinde verilen eğitime birliğe bağlı hastane ile ağız ve diş sağlığı merkezlerinde çalışan danışma, hasta kabul karşılama görevlisi, tıbbi sekreter, hemşire ve doktorlar katıldı. Gönüllülüğün esas alındığı eğitimde 49 personel işaret dili eğitimini tamamladı. Antalya’da verilen son eğitimin ardından katılımcılara Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Taş tarafından sertifikaları verildi. Devamını oku...
jw_sig_cache_db6ad6b42d_2.jpg
T.C. Sağlık Bakanlığı, "Önce İnsan" diyerek daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için yerinden yönetim modeliyle "90 gün"de gerçekleşmesi planlanan, "hedeflerle yönetim ilkesi" çerçevesinde kurumun amacına hizmet edecek, takip edilebilir, ölçülebilir bir çalışmayla daha etkin bir yönetim, hasta ve sağlık çalışanlarının memnuniyetini arttırmaya yönelik yeni çalışmalar başlatmıştır.

İlan Panosu

Duyurular

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'nde, işitme engelli vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek Hastane çalışanlarına işaret dili eğitimi verildi. 
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği, sos-yal sorumluluk projesi kapsamında engelli bireylere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla işaret dili eğitimi düzenledi. İki grup halinde verilen eğitime birliğe bağlı hastane ile ağız ve diş sağlığı merkezlerinde çalışan danışma, hasta kabul karşılama görevlisi, tıbbi sekreter, hemşire ve doktorlar katıldı. Gönüllülüğün esas alındığı eğitimde 49 personel işaret dili eğitimini tamamladı. Antalya’da verilen son eğitimin ardından katılımcılara Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Taş tarafından sertifikaları verildi.

Read more...

duyuru

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 55'nci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile Gazipaşa İlçe Devlet Hstanesine Göz Hastalıkları Uzmanı Ataması yapıldı. Göz Hastalıkları Uzmanı Doktor Mustafa KALAYCI 24.03.2014 tarihinden itibaren Gazipaşa Devlet Hastanesinde hizmet vermeye başlamıştır.Tüm Halkımıza duyurulur.... 

 

Duyurular

GAZİPAŞA Devlet Hastanesine, 55'nci Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasıyla,Göz Hastalıkları Uzmanı ataması yapılacak. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 55'nci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ilanı ve isim listesi yayımlandı. Başhekim Hakan Çimşir, yeni yapılan kuralarla, Devlet Hastanesine Göz Hastalıkları Uzmanı ataması yapılacağını bildirdi. Gazipaşa'ya uzun bir aradan sonra göz doktoru atanacaktır.

Duyurular

Hastanemizde Kulak Bulun Boğaz Uzmanı (KBB) olarak; Antalya KHB Genel Sekreterliğine bağlı Göz Hastalkıları Uzman doktorlarından görevlendirmeyle çalışmalarına devam etmektedir. 

Duyurular

Gazipaşa Devlet Hastanesinde boş bulunan, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz hastalıkları branşları ile odyometri teknikeri kadrosunun kuraya açıldı. "Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları atama ve yer değiştirme yönetmeliğine göre 2014 yılı Ocak dönemi yer değiştirme suretiyle atanma kurası 23.01.2014 tarihi Perşembe günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir. Söz konusu kurada, Gazipaşa Devlet Hastanemizde halen boş bulunan 1 Genel cerrahi uzmanı, 1 Göz hastalıkları Uzmanı ve 1 Kulak burun boğaz hastalıkları branşları kuraya açılmıştır.
Dört branşta açılan kuralarda Uzmanların Gazipaşa Devlet hastanesini tercih etmeleri halinde 23 Ocak 2014 tarihinde yapılacak olan kurada atamaları yapılacaktır. Yine aynı kura döneminde ilk kez hastanemize Odyometre teknikeri atanacaktır. KBB ile birlikte çalışacak olan Odyometre teknikerinin kurada atanması halinde işitme testleri hastanemizde yapılacaktır.
__